PRAVIDLA SOUTĚŽE

JAK SE ZAPOJIT?

V 1. kole v maximálně 400 znacích na této stránce  napište váš nápad na využití prostor.

Každý účastník soutěže vyhrává pozvánku na exkluzivní uzavřenou otvírací party nového podniku, který v prostorách trezoru vznikne!

Navíc, pět soutěžících, kteří postoupí do 2. kola dostanou možnost předložit rozpočet tržeb, nákladů a odhad investic a zabojovat tak o možnost realizovat svůj nápad na podnik s přispěním investora.

CO BUDE NASLEDOVAT?

Po uzávěrce podání prvního kola 30. listopadu 2018 vybereme do 20.12.2018 pět nejlepších nápadů, které v rámci druhého kola zveřejníme ve facebookové události a jejich tvůrce budeme kontaktovat pomocí zanechaného emailu s dotazem, zdali jsou ochotni svůj nápad rozpracovat v podnikatelský záměr.

Ze zaslaných záměrů pak majitelé vyberou tři nejlepší, kterých tvůrce finančně odmění.

Pozor, nárok na odměnou mají tři nejvýše umístění pouze, pokud na email s vyhlášením umístění odpoví nejpozději do 10.1.2019. Tak uveďte raději email, kde vás zastihneme, ať vaše výhra nepropadne :-)

O CO SE HRAJE?

O dobrý pocit, že navrhnete nový ikonický podnik v Brně ale ne jen o to :-) Tři nejlépší nápady odměníme finančně a projekty takto budou odkoupeny majitelem Jacobhouse na Běhounské 18.

1.místo - 8.000,- Kč a možnost zrealizovat svůj projekt s finančním příspěvkem od investora - majitele domu

2.místo - 4.000,- Kč

3.místo - 2.000,- Kč

Vítěz prvního místa dostane v případě svého zájmu možnost rozpracovat svůj nápad v reálný podnik a v prostorech ho i realizovat s finanční podporou majitele objektu jako investora. V případě, že se nenajde podnikatelský projekt, který by zapadal do koncepce domu nebo nebude možnost vítězný projekt zrealizovat z jakýchkoliv jiných důvodů, nebude vyhlášen vítěz, ale pouze 2. a 3. místo.

Každopádně nakonec budou na exkluzivní otvírací party nového podniku vybraného v soutěži pozvaní všichni, kdo přispěli svým nápadem! Tak neváhejte a pište a otvírací party v trezoru vás nemine!